Wybrane przez Ciebie atrakcje

Close
www.grandtour.plPoznaj ParyżSpektakl z kolacją w Moulin Rouge

Spektakl z kolacją w Moulin Rouge

Moulin Rouge w Paryżu
Moulin Rouge w Paryżu
Informacje praktyczne
 czas zwiedzania:
240 min.
 ceny biletów:
175 euro
cena minimalna

Francuski kabaret to całość, jaką tworzy taneczno-akrobatyczne show z poprzedzającą je kolacją.

Podaruj więc sobie prawdziwie francuskie doświadczenie i zacznij wieczór w Moulin Rouge już o 19.00 od 3-daniowej kolacji, złożonej z dań w stylu francuskim z szampanem lub winem. Dania wybiera się ze specjalnie dopasowanego do pory roku menu, które możemy przetłumaczyć, żebyś czuł się komfortowo.

Kolacja odbywa się przy muzyce na żywo, więc po skończonym posiłku można nawet trochę potańczyć! A gdy o 21.00 zgasną światła, obejrzyj fenomenalne przedstawienie. Show taneczne w wykonaniu kobiet i mężczyzn odsłaniających piękne, gibkie ciała, zapierające dech w piersiach pokazy akrobatyczne i skecze, w których nie jest potrzebna znajomość żadnego języka to sedno Moulin Rouge. Po spektaklu (i pół butelki szampana później) wychodzi się z kabaretu Moulin Rouge z głową pełną niezapomnianych wspomnień, brzuchem obolałym od śmiechu i ustami otwartymi ze zdumienia ;)

Przyjechałeś do Paryża świętować szczególną okazję? A może szukasz miejsca na oświadczyny? Spektakl z kolacją w Moulin Rouge to doskonały prezent, zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety.

Kolacja zaczyna się codziennie o 19.00.  Nie musisz szukać opiekunki do dziecka na wieczór, dzieci wpuszczane są do kabaretu już od 6 roku życia. Obowiązuje strój w stylu casual elegance.

Sprawdź nasze Wycieczki Tematyczne

Spektakl z kolacją w Moulin Rouge w naszym obiektywie:
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour

« powrót
          
PLANER
PODRÓŻY  ...