Wybrane przez Ciebie atrakcje

Close
www.grandtour.plPoznaj ParyżSpektakl w Moulin Rouge

Spektakl w Moulin Rouge

Spektakl w Moulin Rouge
Spektakl w Moulin Rouge
Informacje praktyczne
 czas zwiedzania:
120 min.
 ceny biletów:
112 euro

Jeśli kiedykolwiek słyszałeś o kankanie, a może nawet go praktykowałeś na imprezie, to możesz się domyślać czym jest francuski kabaret Moulin Rouge. Jeśli jeszcze do tego widziałeś film o tym tytule z Nicole Kidman i/lub obrazy Toulouse’a Lautreca, to pewnie potrafisz sobie wyobrazić atmosferę tego show. Ale nawet najlepsze wyobrażenia nie oddają rzeczywistości! To trzeba zobaczyć na żywo!

Show taneczne w wykonaniu kobiet i mężczyzn odsłaniających piękne, gibkie ciała, zapierające dech w piersiach pokazy akrobatyczne i skecze, w których nie jest potrzebna znajomość żadnego języka to sedno Moulin Rouge. Po spektaklu (i pół butelki szampana później) wychodzi się z kabaretu Moulin Rouge z głową pełną niezapomnianych wspomnień, brzuchem obolałym od śmiechu i ustami otwartymi ze zdumienia ;)

Przyjechałeś do Paryża świętować szczególną okazję?

A może szukasz miejsca na oświadczyny?

Spektakl w Moulin Rouge to doskonały prezent, zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety.

Codziennie odbywają się 2 spektakle, pierwszy o 21.00 i drugi o 23.00. Nie musisz szukać opiekunki do dziecka na wieczór, dzieci wpuszczane są do kabaretu już od 6 roku życia. Obowiązuje strój w stylu casual elegance.

Sprawdź nasze Wycieczki Tematyczne

Spektakl w Moulin Rouge w naszym obiektywie:
Grand Tour

« powrót
          
PLANER
PODRÓŻY  ...