Wybrane przez Ciebie atrakcje

Close
www.grandtour.plPoznaj ParyżOferta dla firm

Oferta dla firm

Firmowe wyjazdy grupowe, wycieczki nagrodowe, wyjazdy incentive, obsługa targów branżowych we Francji, wyjazdy szkoleniowe – z przyjemnością opracujemy najlepszy program Twojego pobytu we Francji.

 

 

Wiemy jak motywować, jak wyróżnić Twoją firmę na targach, jak efektywnie wykorzystać Twój czas we Francji. Mamy praktyczne rozeznanie, sieć sprawdzonych kontaktów, rozwiązań i bogate doświadczenie.

 

Zleć nam rezerwację biletów lotniczych, transferów (z i na lotnisko), rezerwację noclegów, restauracji, sal konferencyjnych i pomieszczeń, tłumaczenia z francuskiego, angielskiego i włoskiego, organizację planów zdjęciowych i filmowych, rekrutację hostess na terenie Francji, wsparcie działań promocyjnych, programy wsparcia sprzedaży, zwiedzanie z najlepszymi polskimi przewodnikami, rezerwację biletów na atrakcje (rejsy, wieże widokowe, kabarety) i wszelkiego rodzaju potrzeby nietypowe.

 

Firmy doceniają współpracę z nami. Przeczytaj o niektórych doświadczeniach w naszych referencjach i opiniach. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi materiałami, realizacjami i skontaktuj się z nami.

 

 

 

 

 

Oferta dla firm w naszym obiektywie:
Grand Tour
Grand Tour

« powrót
          
PLANER
PODRÓŻY  ...