Wybrane przez Ciebie atrakcje

Close

Luwr

Luwr
Luwr
Informacje praktyczne
 czas zwiedzania:
150 min.
do 26 roku życia - bezpłatnie
 ceny biletów:
15 euro
dla osób powyżej 26 roku życia

Najczęściej odwiedzane muzeum na świecie. 36 000 wystawionych dzieł sztuki. 403 sale. 14,5 kilometrów korytarzy. Ponad 68 000 km2 powierzchni wystawowej. Obliczono, że śmiałek, który chciałby poświęcić 1 minutę na każde dzieło wystawione w Luwrze, musiałby zwiedzać to muzeum non-stop przez 25 dób. Te liczby przyprawiają o zawrót głowy.

Z nami zwiedzisz Luwr w dużo krótszym czasie, ale i w pełniejszym wymiarze. Poczujesz chłód średniowiecznej fortecy i zatańczysz menueta w renesansowej sali balowej. Poznasz tajemnice najbardziej znanych dzieł sztuki, takich jak Wenus z Milo czy Mona Lisa. Odkryjesz te, o których słyszało niewielu. Zachłyśniesz się elegancją i luksusem przepastnych komnat Napoleona III.

Postaw na jakość i wygodę. Podnieś głowę znad mapy i delektuj się obrazami, rzeźbami i pięknymi wnętrzami. Słynną szklaną piramidę podziwiaj podczas zwiedzania, a nie podczas oczekiwania w niekończącej się kolejce. Pokaż swoim dzieciom, że muzeum nie musi być nudne! Z nami zwiedzanie Luwru to podróż w czasie, w dodatku bez kolejki!

Sprawdź nasze Wycieczki Tematyczne

Luwr w naszym obiektywie:
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour
Grand Tour

« powrót
          
PLANER
PODRÓŻY  ...